اخذ ویزای پزشکان به استرالیا

مشاغل مرتبط به علم پزشکی، همواره در فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا برای امر مهاجرت بوده است و مؤسسه Vision  یک بسته مهاجرتی بی نظیر که در آن تضمین شغلی برای پزشکان ایرانی در استرالیا وجود دارد با همکاری یک موسسه آموزشی بسیار معتبر در استرالیا آماده کرده است.

بر اساس آمار منتشره، استرالیا تا سال 2025 به تعداد زیادی پزشک عمومی نیاز دارد تا بتواند مشکل کمبود پزشک را در بسیاری از مناطق کم جمعیت و شهرها برطرف نماید. استرالیا دومین کشور از نظر سطح درآمد پزشکان در دنیاست و حداقل میزان دستمزد سالیانه برای یک پزشک 96 هزار دلار استرالیا می باشد. این درآمد می تواند برای پزشکان عمومی تا 200 هزار دلار استرالیا باشد و برای متخصصان تا 600 هزار دلار استرالیا امکان درآمد سالیانه وجود دارد.

اگر شما پزشک عمومی هستید و تمایل دارید در استرالیا مشغول به کار شوید و به این کشور مهاجرت کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم، البته دانستن زبان انگلیسی نقش مهم و بسزایی در موضوع مهاجرت ایفا می کند.

اگر دانشگاه شما در فهرست دانشگاههای معتبر برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد ، می توانید از “بسته مهاجرتی پزشکان” که از صفر تا صد مسایل مرتبط به مهاجرت پزشکان ایرانی به استرالیا را در بر می گیرد، بهره ببرید.

این فرآیند به صورت گام به گام از ایران شروع و منجر به اخذ ویزای کار و اشتغال پزشکان در استرالیا و در نهایت می تواند منجر به مهاجرت دائم به استرالیا شود.

چنانچه تمایل دارید تا از این بسته مهاجرتی بهره ببرید، لطفآً موارد ذیل را مطالعه فرمایید:

1. این بسته مهاجرتی فقط برای مهاجرت پزشکان است و  به شرط موفق شدن در آزمونهای مربوطه منجر خواهد شد که فرد به عنوان پزشک عمومی در استرالیا کار کند و در نهایت اقامت دائم بگیرد و مهاجرت کند.
2. افرادی که تخصص دارند می توانند از این بسته مهاجرتی استفاده کنند و پروسه مهاجرت خود را آغاز کنند، اما در ابتدا به عنوان پزشک عمومی به استرالیا مهاجرت خواهند کرد و در استرالیا مشغول به کار خواهند شد. ما در حال حاضر هیج برنامه ای برای متخصصانی نداریم که بخواهند به عنوان متخصص به استرالیا مهاجرت کنند و مشغول به کار شوند.
3. ما یک بررسی دقیقتر در خصوص سن مهاجرت  پزشکان به استرالیا کردیم و به دلیل نیاز استرالیا به پزشک ؛ به  چندین معافیت سنی برای ویزاهایی که منجر به اقامت دایم برای پزشکان  می شود برخوردیم . ما می توانیم اینجا اعلام کنیم که شرایط سنی برای پزشکان حتی بین سنین 50 تا 55 نیز امکان پذیر است. به همین دلیل اگر کسانی بین این سنین هم قصد مهاجرت دارند، می توانند در سمینار شرکت کنند و از بسته مهاجرتی پزشکان بهره مند شوند.
4. موسسه کاریابی بین المللی Vision  با شما قراردادی رسمی منعقد خواهد کرد و در تمامی مراحل شما را همراهی و راهنمایی خواهد کرد.
5. ما در هر بخش به شما راهنمایی و آموزش ها را برای گذراندن امتحانهای مربوطه ارائه خواهیم داد. مثلاً در خصوص آماده سازی برای امتحان MCQ  آموزش های مربوطه در ایران به صورت آن لاین ارائه خواهد شد و تمامی مدرسین از استرالیا خواهند بود.
6.این آموزش ها به زبان انگلیسی خواهد بود.
7.ما برای کسانی که می خواهند امتحان OET  را هم بدهند یک برنامه آموزشی  4 هفته ای آن لاین ترتیب داده ایم که مدرس آن از کشور استرالیا خواهد بود.
8. فرد پس از موفقیت در امتحانهای OET  و MCQ  باید آمادگی داشته باشد تا به استرالیا سفر کند و در یک دوره 6 الی 10 هفته ای آماده سازی در امتحان کلینیکال شرکت کند و در نهایت در امتحان مربوطه شرکت کند.
9. کلیه فرآیند به صورت کار تیمی خواهد بود و شرکت کنندگان باید روحیه کار تیمی را داشته باشند.
10.تمامی مراحل ویزا توسط وکلای رسمی مهاجرت موسسه مهاجرتی شادا انجام خواهد شد.
11.تمامی مراحل آموزش و آماده سازی پزشکان توسط یکی از معتبرترین موسسه آموزشی  در استرالیا ارائه خواهد شد که بیش از 30 سال در زمینه آموزش به پزشکانی که در خارج از استرالیا تحصیلات خود را به انجام رسانده اند و تمایل به مهاجرت به استرالیا دارند فعالیت دارد.
12.این بسته مهاجرتی شامل پیشنهاد شغلی  Job Offer از بیمارستان ها و یا کلینیک های پزشکی به طور تضمینی خواهد بود. حداقل میزان حقوق دریافتی از طریق این پیشنهاد شغلی 96 هزار دلار استرالیا در سال است که می تواند تا 150 هزار دلار استرالیا بسته به شرایط افراد باشد.
13.در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی پزشک که بتوانند امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارند، پیشنهاد شغلی تضمین شده وجود دارد.
14.لازم به ذکر است که این پروسه زمان بر است و شاید قریب به یک سال و نیم به طول انجامد.
15.ما به طور مرتب و ماهانه سمینارهایی را در مورد مهاجرت پزشکان برگزار می کنیم. لطفاً از پزشکانی که تمایل دارند که شرکت کنند ای میلی به vision.consulting.agency@gmail.com ارسال کنند و نام و نام خانوادگی و تلفن خود را ذکر کنند و یا با دفتر ما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.
16.این سمینارها توسط وکلای رسمی مهاجرت مؤسسه ویژن در گیلان و تهران توسط دکتر میره جینی و دکتر بی آلایش  ارائه می گردد.

  en_USEnglish
  fa_IRفارسی en_USEnglish

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  آدرس:

  گیلان - رشت

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  Cart