درباره ما

شرح مختصر

مجتبی میره جینی مدیر و موسس دفتر مشاوره شغلی و کاریابی خارجی ویژن همواره از پیشتازان و ایده پردازان امر در موارد حقوقی بین المللی و روشهای اعزام نیروی کار و اخذ اقامت در این رشته بوده است،ایشان دارای کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار،کارشناسی حقوق و کارشناس ارشد حقوق بین الملل قبولی دانشگاه آکسفورد واحد در دانشگاه تهران مرکز است و با سالها تجربه در بحث حقوقی و عقد قراردادهای بین المللی از کارشناسان مجرب در این حرفه مهم و تاثیرگذار است.
مدیر اسبق دفتر حقوقی و مدیر امور روابط بین الملل کنفدراسیون اسپوکس آسیا جزو رزومه ایشان محسوب میشود
تسلط ایشان به زبانهای انگلیسی،آلمانی و فرانسوی وسابقه تدریس به مدت ۱۵ سال در مرکز زبانهای خارجه پرواز و سپس در مرکز زبان خودشان بنام موسسه زبانهای خارجه راه پرواز متمرکز تر از همیشه به آموزش علاقمندان زبان برای اخذ مدارک معتبری همچون ایلتس و تافل همت گماردند ، برگزاری دوره های آلمانی تا سطح B2 و نمایندگی گوته در گیلان از موفقیت های دیگر ایشان در بحث توسعه آموزشی زبانهای خارجه بوده است که این مسئله از نکات بارز دیگری است که ایشان را متمایز میکند و ژرف دانش ایشان در حوزه های مختلف بین الملل را نشان میدهد.
سالها همکاری و عقد قرارداد و اخذ نمایندگی از مراکز علمی،و تجربه ۱۴ ساله ایشان در زمینه مشاوره تحصیلی دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر اروپایی و آمریکای شمالی،اخذ پذیرش و ارائه تسهیلات اعزام دانشجو در کنار تسلط ایشان در امور بین الملل، راحتی خیال برای دانش پژوهان ، کارجویان محترم،متخصصین،مهندسین،
مبتکرین و پزشکان و پرستاران،پیراپزشکان و در نهایت تکنسین ها را بهمراه آورده است.
این اولین باری است که چنین دیدگاهی نو با بهره گیری از تیمی آگاه و باتجربه ، مجموعه ایی وزین از لحاظ تجربی و علمی شکل گرفته است که از شروع تا پایان کار در تمامی بخش ها، پا به پای متقاضیان محترم گام بر میدارد و در چهارچوب قوانین داخلی و بین المللی خدمات میدهد.
امید است با اتکا به دانش و تجربه و علوم مرتبط فرصتی برای خدمت و ارائه تسهیلات لازم برای تمامی متقاضیان محترم فراهم شده باشد تا گوشه ایی از نگرانی ها و استرس های این عزیزان رفع و یا برطرف بشود.
تمامی کادر و تیم مشاوران محترم مجموعه از تحصیلات عالی و حقوقی بهره برده اند و کلیه پرسنل تمام قد و بطور شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما متقاضیان محترم هستند و خدمات لازم را ارائه میکنند.
سپاس ویژه از حامیان و دست اندرکاران و دلسوزان محترم در معاونت توسعه و کارآفرینی اشتغال کشور بالاخص استان گیلان که با حمایت از آنچه معنای واقعی شایسته سالاری است در راه پیشبرد و اعتلای اهداف عالی وزارتخانه محترم ، نهایت همکاری و همدلی را به اجرا میگذارند.

  fa_IRفارسی
  en_USEnglish fa_IRفارسی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  آدرس:

  گیلان - رشت

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید